درباره کلینیک سردرد

کلینیک تخصصی سردرد

کلینیک تخصصی سردرد واقع در ایران و شهر تهران می باشد، که ماهانه افراد زیادی جهت مداوای انواع سردرد و میگرن به این مرکز درمانی مراجعه می کنند. بخشی ازمراجعین ما از هموطنان ایرانی هستند و بخش دیگری خارج از ایران، الخصوص کشورهای همسایه که جهت انجام درمان سردرد به تهران سفر می کنند.

کلینیک سردرد توسط دکتر فرشته اسفندیاری متخصص مغز و اعصاب و داپلر عروق مغز از آلمان که یک چهره جهانی در درمان بیماری های سردرد است مدیریت می شود. دکتر اسفندیاری تکنیکهای جدید درمانی مبتنی بر مطالعات خود در علوم پزشکی و مقالاتی را در کنگره های جهانی ارائه داده است. طبق بررسی آمارهای ماهانه کلینیک بر اساس علم نوین و روشهای درمانی سردرد  به کار گرفته شده در این کلینیک میزان درمان قطعی سردرد و در برخی موارد کنترل بیماری بسیار موفقیت آمیز است.

پیام کلینیک سردرد

به نام آرامش بخش قلبها و شفا بخش جانها ، بیماری بخش جداناپذیر زندگی بشر، و مشیت خداوند در شفای آن، هدیه ایست الهی. آرامش پس از این تلاطم زمینه ساز قدرشناسی به خاطر لحظه به لحظه زندگی سالم پس از آن خواهد بود. در اوج این اضطراب، صادقانه در کنارتان هستم؛ باشد که اراده پروردگار و اعتماد و همیاری شما و بهره گیری از علم، تجربه، هنر و تکنولوژی سبب این گشایش گردد.

booking pattern 3 درباره ما